İşkur Çocuk Gelişimi Kursuna Katılmaya Hak Kazananlar

T.C.
ÖZEL FERAH MESLEK EDİNDİRME KURSU
İŞKUR ÇOCUK GELİŞİMİ KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANAN ASİL LİSTE I. GRUP
SIRA ADAY  ADI  SABAH GRUBU 
NO NO SOYADI ASİL LİSTE
1 1 HATİCE BAŞARA SABAH GRUBU 
2 2 BANU TEKELİOĞLU SABAH GRUBU 
3 3 DEMET YÜCEBAŞ SABAH GRUBU 
4 4 EMİNE AYŞEN AKAR SABAH GRUBU 
5 5 FADİME AZAKLI SABAH GRUBU 
6 6 FEYZA NUR OCAKÇI SABAH GRUBU 
7 7 ŞEYMA ACAR SABAH GRUBU 
8 8 GÜLDANE ERASLAN SABAH GRUBU 
9 9 HATİCE ÖZLEM ATAOL SABAH GRUBU 
10 10 HATİCE REYHAN YAVUZ SABAH GRUBU 
11 11 İLKAY ÇOBAN KANTAR SABAH GRUBU 
12 12 NEFİZE GÖKCÜK SABAH GRUBU 
13 13 SEVEN KALKAN KESKİN SABAH GRUBU 
14 14 SONGÜL ASLAN SABAH GRUBU 
15 15 MİNE ELİBOL SABAH GRUBU 
16 16 ŞULE GÖKSÜLÜK SABAH GRUBU 
17 17 TUĞBA ÇELİK SABAH GRUBU 
18 18 TUĞÇE ÖZDEM SABAH GRUBU 
19 19 ÜLKÜ FIRAT SABAH GRUBU 
20 20 YASEMİN ÇELİK SABAH GRUBU 
       
T.C.
ÖZEL FERAH MESLEK EDİNDİRME KURSU
İŞKUR ÇOCUK GELİŞİMİ KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANAN ASİL LİSTE II. GRUP
SIRA ADAY  ADI  SABAH GRUBU 
NO NO SOYADI ASİL LİSTE
1 21 ALEV ADİLMAN SABAH GRUBU 
2 22 ASİYE BARAN SABAH GRUBU 
3 23 ASLIHAN BAŞKAPAN SABAH GRUBU 
4 24 AYNUR ALDEMİR SABAH GRUBU 
5 25 DAMLA KARAKUŞ SABAH GRUBU 
6 26 DERYA ÇALKAN SABAH GRUBU 
7 27 DÖNÜŞ ÖZSOY SABAH GRUBU 
8 28 ERYA GÜNALTAY SABAH GRUBU 
9 29 FATMA CANPOLAT SABAH GRUBU 
10 30 FİLİZ KARATAŞ SABAH GRUBU 
11 31 İPEK ALP SABAH GRUBU 
12 32 MELEK ALP SABAH GRUBU 
13 33 NİHAL DEMİRER SABAH GRUBU 
14 34 SEDA ÖZER SABAH GRUBU 
15 35 SERVET KILAVUZ SABAH GRUBU 
16 36 SUNA GÜLSOY SABAH GRUBU 
17 37 TUBA ARIZ SABAH GRUBU 
18 38 TUĞBA KAVAKDERESİ SABAH GRUBU 
19 39 YASEMİN ERBAŞ SABAH GRUBU 
20 40 ZUHAL ÇALIŞIR SABAH GRUBU 
       
T.C.
ÖZEL FERAH MESLEK EDİNDİRME KURSU
İŞKUR ÇOCUK GELİŞİMİ KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANAN ASİL LİSTE III. GRUP
SIRA ADAY  ADI  ÖĞLEN GRUBU 
NO NO SOYADI ASİL LİSTE
1 41 ARZU DİNÇGÖREN ÖĞLEN GRUBU 
2 42 GÜLDANE KARAKAYA ÖĞLEN GRUBU 
3 43 GÜLNAZ UZUN ÖĞLEN GRUBU 
4 44 GÜLSEREN KARADAVUT ÖĞLEN GRUBU 
5 45 AYSUN EVCİMAN ÖĞLEN GRUBU 
6 46 HAVVA YAMAN ÖĞLEN GRUBU 
7 47 HÜLYA ERMİŞ ÖĞLEN GRUBU 
8 48 İLKNUR GENÇOĞLU ÖĞLEN GRUBU 
9 49 GÖZDE GÜNEŞ GÜVEN ÖĞLEN GRUBU 
10 50 NURAY DİNÇ ÖĞLEN GRUBU 
11 51 NURAY OYMAK ÖĞLEN GRUBU 
12 52 RAHİME UŞEN ÖĞLEN GRUBU 
13 53 SEVDA ŞENTÜRK ÖĞLEN GRUBU 
14 54 SULTAN YARGA ÖĞLEN GRUBU 
15 55 SÜREYYA KANBUR ÖĞLEN GRUBU 
16 56 ŞEYDA DEMİR ÖĞLEN GRUBU 
17 57 ŞERİFE AYDIN ÖĞLEN GRUBU 
18 58 ŞİRİN PAMUKCI ÖĞLEN GRUBU 
19 59 ŞÜKRAN BİLGEN ÖĞLEN GRUBU 
20 60 ZÜBEYDE ŞENEL ÖĞLEN GRUBU 
       
T.C.
ÖZEL FERAH MESLEK EDİNDİRME KURSU
İŞKUR ÇOCUK GELİŞİMİ KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANAN ASİL IV. LİSTE
SIRA ADAY  ADI  ÖĞLEN GRUBU 
NO NO SOYADI ASİL LİSTE
1 61 ALEV ACIPUNAR ÇUKURLUÖZ ÖĞLEN GRUBU 
2 62 ALEV ŞAHİN ÖĞLEN GRUBU 
3 63 BÜŞRA AKDERE ÖĞLEN GRUBU 
4 64 DAMLA KUZUKIRAN ÖĞLEN GRUBU 
5 65 DİLEK ÇİÇEK ÖĞLEN GRUBU 
6 66 ELİF YALÇIN ÖĞLEN GRUBU 
7 67 FATMA KİRAZOLUĞU ÖĞLEN GRUBU 
8 68 HATİCE AKPUNAR ÖĞLEN GRUBU 
9 69 HAVVA ALTINTAŞ ÖĞLEN GRUBU 
10 70 KÜBRA KUYUMCU ÖĞLEN GRUBU 
11 71 MELİHA PINAR ULUTAŞ ÖĞLEN GRUBU 
12 72 SABİHA NUR TUZLUTAŞ ÖĞLEN GRUBU 
13 73 SELMA AYAN ÖĞLEN GRUBU 
14 74 SELMA DİZDAR ÖĞLEN GRUBU 
15 75 SERPİL GEZER ÖĞLEN GRUBU 
16 76 SÜLÜN SAMUTOĞLU ÖĞLEN GRUBU 
17 77 YASEMİN HANSU ÖĞLEN GRUBU 
18 78 YILDIZ ŞANLI ÖĞLEN GRUBU 
19 79 ZEHRA MELTEM ŞENOL ÖĞLEN GRUBU 
20 80 ZEYNEP KUYUCU ÖĞLEN GRUBU 
       
T.C.
ÖZEL FERAH MESLEK EDİNDİRME KURSU
İŞKUR ÇOCUK GELİŞİMİ KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANAN YEDEK LİSTE 
SIRA ADAY  ADI   
NO NO SOYADI YEDEK LİSTE
1 1 ÜRÜN REİSOĞLU YEDEK LİSTE
2 2 OLCAY KIYIPINAR YEDEK LİSTE
3 3 NURCAN ÇELİK YEDEK LİSTE
4 4 MELEK YÜCEER YEDEK LİSTE
5 5 DEMET LAÇİN YEDEK LİSTE
6 6 SİNEM ÖZLEM ERDOĞAN YEDEK LİSTE
7 7 GÜLŞAH KILIÇ YEDEK LİSTE
8 8 AYNUR SAĞLAM YEDEK LİSTE
9 9 AYFER NAM YEDEK LİSTE
10 10 SELMA ŞAHİNER YEDEK LİSTE
11 11 MÜBERRA ÇÜYCÜ YEDEK LİSTE
12 12 IŞIL AKDAĞ YEDEK LİSTE
13 13 MERAL DEMİREL YEDEK LİSTE
14 14 ARZU ZEREM YEDEK LİSTE
15 15 EMİNE ALIM YEDEK LİSTE
16 16 ZEHRA BALLI YEDEK LİSTE

NOT: 10 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜ SABAH GRUPLARI SAAT 09:00 DA ÖĞLEN GRUPLARI SAAT 13:30 DA DERSLERİ BAŞLAYACAKTIR.

 

EVRAKLAR : DİPLOMA ,KİMLİK FOTOKOPİSİ, 3  FOTOGRAF, ZİRAAT BANKASI HS NO , SGK MÜSTAHAKLIK BELGESİ 10 MAYIS 2012 TARİHİNDE TAMAMLANACAKTIR

 

You are here