Merhaba;

FERAH EĞİTİM KURUMLARI olarak Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ilgili personeline mevzuat alanında en güncel bilgiyi ulaştırmak, uygulamada birlik sağlamak ve personelin gelişimine katkı sağlamak, Kişilerin iş ve sosyal hayatta daha başarılı. Özgüvenli olmalarını sağlamak, bir mesleğim yok diyen insanları meslek sahibi yapmak amacıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bilindiği üzere başarıyı yakalamanın en temel ilkelerinden birisi de eğitimdir.   Kurum personelinin değişen mevzuatı ve güncel uygulamaları yakından izleyerek uyum sağlamaları,  personelin ve kurumun ihtiyacı doğrultusunda eğitim verilmesi ile mümkün olmaktadır.

Konusunda uzmanlaşmak, toplumda güç kazanmanın ilk adımı Eğitim… Öğrenmenin, yenilenmenin, yeni hedefler belirlemenin  yaşı yok.

Yaşamınızı yeniden planlayabilir ve kendinize  yeni yollar çizebilirsiniz.  Her şey karar vermekle ilişkili.

Ülkelerin gelişmesinde ve kalkınmasında temel unsur olan bilgi, toplumun sanayisinden, sosyal yapısına kadar pek çok alana etki etmektedir. Ülkemizde kalifiye eleman yetiştirmek bu nedenle her geçen gün daha önemli hale gelmektedir. Kalifiye elemanların bilgi ve becerisi, ekonomik başarının da temelini oluşturmaktadır.

Günümüzde, bilginin hızla çoğalması, teknolojideki gelişmeler, mesleki eğitimin önemini daha da arttırmıştır. Bu nedenle meslek edindirme kursları, bilgi, beceri ve üretime yönelik iş alışkanlıklarına sahip kalifiye insan gücünün  yetiştirilmesi açısından önemli bir görev üstlenmektedir.

Bugün ülkemizin hemen her şehrinde, binlerce kişinin yepyeni heyecanlarla yöneldiği meslek edinme süreçleri, bu yüzden son derece önemlidir.

FERAH EĞİTİM KURUMU olarak,  meslek edindirme kurslarımızla sizi buluşturuyoruz. Alanında uzman eğitimciler tarafından verilen kurslarımız size yepyeni kapılar açacak ve yepyeni iş olanakları yaratacaktır.

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı, “Sertifikalı” meslek edindirme kurslarımız, Millî Eğitim Bakanlığı’nın (MEB. 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu’na dayalı olarak Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) izni ile açılmıştır.

Kurslar; meslek edinmek isteyen kişilerin, meslekî alanlarda bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Meslek Eğitimlerimiz özellikle iki amaca yöneliktir:

  • Ekonomiye katkısı daha fazla olacak nitelikli ve eğitim sertifikalı eleman yetiştirmek,
  • Bir mesleği icra eden fakat bu konuda eğitim alamamış kişilere, mesleki eğitim ve eğitim sertifikası vermektir.

Kurslarımızda Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı kurs programları uygulanmaktadır.

Kurslarımıza katılan kursiyerlerimize kurs bitiminde MEB onaylı Sertifika verilmektedir

Özel FERAH Meslek Edindirme Kursları, eğitimde başarıyı hedeflemiş,  bunun için en son teknoloji ve eğitim sistemlerini uygulayarak, uzman eğitimci kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Daha verimli ve mutlu bir gelecek için birlikte yol alalım…

Ferah ÖZKAYA YILDIZ

Kurucu